Solární ohřev vody pro 1-2 osoby

Solární systém SOL1 je výkonný set na ohřev TUV pro domácnost s jednou až dvěma osobami. Pokud zvažujete pořízení tohoto systému, tak se stává plusem i to, že jde o solární systém prověřený zkušenostmi, a že je plně vyzkoušený při mnoha instalacích po celé ČR. 

Nízká pořizovací cena není vždy výhrou. Můžete si pořídit levný solární set o pár trubicích a 100l zásobníku, ale pak se připravte na to, že výsledkem bude tolik teplé vody, že nepokryje spotřebu ani jedné osoby. Sestava SOL1 je navržena tak, aby vám po dobu 7 až 8 měsíců byla vždy k dispozici teplá voda bez použití elektrické energie nebo plynu.

Mezi další přednosti patří nízká hmotnost solárních kolektorů a nízký obsah solární kapaliny, díky tomu tedy nedochází k přetížení, poškození střechy nebo fasády.

Celý systém je vyvinutý k používání v klimatických podmínkách ČR, které se vyznačují velkým rozdílem v teplotách mezi ročními obdobími, a také je koncipován tak, aby se na tepelných kolektorech nedržel sníh, který by bránil průchodu slunečních paprsků a snižoval tak jejich výkon.

Vyplněním POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE strávíte jen chvilku, ale získáte důležité informace - nezávaznou cenovou nabídku, které Vám pomohou v rozhodování.

Kolektory s 30ti trubicemi ročně vyprodukují minimálně energii ve výši 1.912 kWh. Průměrná roční spotřeba elektřiny v domácnosti se udává ve výši 2.400 kWh. ZDARMA Vám spočítáme očekávané úspory.

 

Solární set SOL1 obsahuje:

· 1x vysoko efektivní solární vakuový kolektor s 25-ti trubkami

· 1x solární čerpadlová pracovní stanice SferaTec

· 1x solární smaltovaný zásobník OKC NTRR/SOL na 200l teplé vody s anodou

· 1x solární expanzní nádoba o objemu 18l

· 1x kontrolní jednotka s pěti vstupy a třemi výstupy

· 3x teplotní čidlo

· 1x solární kapalina 10l

 

Na solární trubice poskytujeme prodlouženou záruku 15let.

Cena setu: 49.600,- Kč bez DPH

Snižte si tuto cenu až o 35.000,- Kč s dotací „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM". ZDARMA Vám zpracujeme projekt a vyřídíme dotaci.