Solární systémy pro bytové domy, bazény a lázně, komerční objekty (SOLMAX)

Tepelné solární systémy SOLMAX projektujeme přímo na místě s ohledem na požadavky klienta a technické možnosti. Tyto systémy jsou určeny pro velké objekty, jako jsou bytové domy, bazény a lázně, komerční budovy.

 

Bytové domySolární systémy pro bytové a komerční domy

Pro bytové domy a komerční domy nabízíme energetický propočet, na jehož základě získáte přehled o návratnosti a celkový náklady spojené s realizací systému.

Nejlepší postup je takový, že předsednictvo SVJ nebo bytového družstva v bytovém domě pošle do naší firmy POPTÁVKU na vypracování KALKULACE pro solární ohřev TUV vody. Následně přijedeme váš bytový dům obhlédnout a zaměřit všechny potřebné parametry. Na základě měření pro Vás vytvoříme nabídku a kalkulaci ušitou na míru vašemu objektu.

 

Solární systémy pro bazény a lázně

Přebytečnou energii ze systému můžete použít na vyhřívání bazénu. Díky tomu pak můžete prodloužit sezónu užívání až o několik měsíců!

Máte-li zahradní nebo krytý bazén u rodinného domu, můžeme Vám dodat a namontovat solární panely speciálně určené pro solární ohřev bazénu. Solární ohřev vody v bazénu je dnes v ČR hojně využíván. Nabízíme Vám několik variant provedení systémů solárního ohřevu vody.

Solární panely pro ohřev vody bazénu používáme stejné jako pro RD tj. vakuové trubice s vysokou účinností. K bazénu si můžete solární panely pořídit jako samostatné zařízení nebo můžete ohřev kombinovat se solárním systémem pro ohřev TUV vody jak pro RD, tak i pro ohřev vody v bazénu.

Solární systém SOLMAX stejně, jako i naše ostatní systémy, plně reflektuje a využívá klimatické podmínky České republiky. Díky tomu je efektivně využíváno kapacity, výkonu a účinnosti systému.

 

Nezávazná kalkulace

Kontaktujte nás a my pro Vás ZDARMA připravíme kalkulaci.

 

 

Poptávkový formulář
Jméno a příjmení *

Zadejte jméno.
Email *

Zadejte email.
Telefonní číslo *

Zadejte telefonní číslo
Město:

Neplatný vstup
Kraj: *

Neplatný vstup
Solární systém:

Neplatný vstup
Tepelné čerpadlo:
Neplatný vstup
Současný způsob vytápění objektu:
Neplatný vstup


Neplatný vstup
Poznámka

Zadejte text zprávy.
Potvrďte, že nejste robot

Potvrďte, že nejste robot