Tepelná čerpadla vzduch-voda zn. Solar Solution

Představujeme Vám naše tepelná čerpadla (TČ) systému vzduch-voda. Jde výhradně o naši vlastní konstrukci a vývoj. Čerpadla vzduch-voda jsme speciálně navrhli pro málo stálé podnebí ČR.

Čerpadla si necháváme vyrábět přímo na míru. Proto mohou nést název naší obchodní značky Solar Solution s.r.o.

 

Tepelné čerpadlo vzduch/voda využívá za zdroj tepla okolní venkovní vzduch. Obvykle stačí, aby byl okolní vzduch vyšší než 0 °C. Taková teplota stačí čerpadlu vzduch-voda k získávání tepla pro energii.

Avšak moderní technologie tepelných čerpadel umí využívat a konvertovat energii v teplo ze vzduchu i v mínusových teplotách. Zimní teploty např. -10° až -20°C nejsou pro systém vzduch-voda v podnebí ČR žádným problémem!

 

Pro více informací a zjištění ceny stačí vyplnit náš NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDARMA.

 

Klady a zápory
tepelne cerpadlo voda vzduch

Před investicí prozkoumejte plusy a mínusy TČ vzduch-voda:

+ velmi nízké náklady v porovnání s elektrickým nebo plynovým vytápěním,
+ ekonomická investiční varianta (nejlevnější systém) mezi tepelnými čerpadly,
+ montáž/instalace nevyžaduje výkopové práce a vrty,
+ čerpadlo vzduch-voda zabírá minimální prostor, lze instalovat i na střechu,

- účinnost tepelného čerpadla je ovlivněná kolísáním venkovních teplot,
- mírně vyšší hladina zvuku.

 

Tepelná čerpadla vzduch-voda umí odsávat teplý vzduch z místností domu a jiných zdrojů zbytkového tepla. Takto jímané teplo a jeho energie je transformována v chladivu tepelného čerpadla.

Technologie procesu z chladiva je potom opětovně využívána jako ohřátá užitková voda v topném systému vašeho domu či objektu.

 

All in box a pozáruční servis

Tepelné čerpadlo vzduch/voda zn. Solar Solution je vyráběno v hlídaném procesu, je uloženo kompaktním provedení typu "all in box". Plášť čerpadla vzduch-voda je z materiálu, který nepodléhá ani korozi, ani často se měnícím povětrnostním podmínkám ČR.

Výhodou naší firmy u dodávek tepelných čerpadel vzduch-voda je to, že garantujeme záruční a pozáruční servis.

 

Dotace a nezávazná poptávka zdarma

V dotaci "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" můžete získat až 60.000,- Kč na pořízení tepelného čerpadla. Zdarma pro Vás zařídíme všechnu dokumentaci a podání žádosti.

Pomohlo by Vám při rozhodnutí znát předpokládanou částku úspor na energiích? Po vyplnění tohoto formuláře Vám předpokládanou částku spočítáme.

 

Na základě poptávkového formuláře Vám vypracujeme nejvýhodnější variantu systému a vykalkulujeme předpokládanou cenu na pořízení tepelného čerpadla. 

Můžete si u nás vyžádat kontakt na naše referenční zákazníky, u kterých lehce zjistíte dlouhodobé zkušenosti a spokojenost s čerpadlem typu vzduch-voda.cz.