Tepelná čerpadla vzduch voda zn. Solar Solution

Představujeme Vám naše tepelná čerpadla systému vzduch-voda. Jde výhradně o naší konstrukci a vývoj. Čerpadla vzduch-voda jsme speciálně navrhli pro málo stálé podnebí ČR. Čerpadla si necháváme vyrábět přímo na míru. Proto mohou nést název naší obchodní značky Solar Solution s.r.o.

Tepelná čerpadla vzduch voda využívají za zdroj tepla okolní venkovní vzduch. Stačí, aby byl okolní vzduch vyšší než 0 °C. Taková teplota stačí čerpadlu vzduch-voda k získávání tepla pro energii. Avšak moderní technologie tepelných čerpadel umí využívat a konvertovat energii v teplo ze vzduchu i v mínusových teplotách. Zimní teploty např. -10° až -20°C nejsou pro systém vzduch voda v podnebí ČR žádným problémem!

 tepelne cerpadlo voda vzduch

Před investicí prozkoumejte plusy a mínusy čerpadel vzduch-voda

+ velmi nízké náklady v porovnání s elektrickým nebo plynovým vytápěním
+ ekonomická investiční varianta (nejlevnější systém) mezi tepelnými čerpadly
+ montáž/instalace nevyžaduje výkopové práce a vrty

+ čerpadlo vzduch-voda zabírá minimální prostor, lze instalovat i na střechu

- účinnost tepelného čerpadla je ovlivněná kolísáním venkovních teplot
- mírně vyšší hladina zvuku

 

Tepelná čerpadla vzduch-voda umí odsávat teplý vzduch z místností domu a jiných zdrojů zbytkového tepla. Takto jímané teplo a jeho energie je transformována v chladivu tepelného čerpadla. Technologie procesu z chladiva je potom opětovně využívána jako ohřátá užitková voda v topném systému vašeho domu či objektu.

 

Tepelné čerpadlo vzduch-voda zn. Solar Solution je vyráběno v hlídaném procesu, je uloženo kompaktním provedení typu "all in box". Plášť čerpadla vzduch-voda je z materiálu, který nepodléhá rzi, ani často měnícím se povětrnostním podmínkám ČR.

Výhodou naší firmy u dodávek tepelných čerpadel vzduch-voda je to, že garantujeme záruční a pozáruční servis.

 

V dotaci "NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" můžete získat až 60.000,- Kč na pořízení tepelného čerpadla. ZDARMA pro Vás zařídíme všechnu dokumentaci a podání žádosti.

Pomohlo by Vám při rozhodnutí znát předpokládanou částku úspor na energiích? Po vyplnění tohoto FORMULÁŘE Vám předpokládanou částku spočítáme.

Na základě POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE Vám vypracujeme nejvýhodnější variantu systému a vykalkulujeme předpokládanou cenu na pořízení tepelného čerpadla. 

Můžete si u nás vyžádat kontakt na naše referenční zákazníky, u kterých lehce zjistíte dlouhodobé zkušenosti a spokojenost s čerpadlem typu vzduch-voda.cz.