Solární ohřev vody pro 1-2 osoby

Solární systém SOL1 je výkonný set na ohřev TUV pro domácnost s jednou až dvěma osobami. Pokud zvažujete pořízení tohoto systému, tak se stává plusem i to, že jde o solární systém prověřený zkušenostmi, a že je plně vyzkoušený při mnoha instalacích po celé ČR.

Vlastnosti a výhody

Nízká pořizovací cena není vždy výhrou. Můžete si pořídit levný solární set o pár trubicích a 100l zásobníku, ale pak se připravte na to, že výsledkem bude tolik teplé vody, že nepokryje spotřebu ani jedné osoby. Sestava SOL1 je navržena tak, aby vám po dobu 7 až 8 měsíců byla vždy k dispozici teplá voda bez použití elektrické energie nebo plynu.

Mezi další přednosti patří nízká hmotnost solárních kolektorů a nízký obsah solární kapaliny, díky tomu tedy nedochází k přetížení, poškození střechy nebo fasády. Nemusíte mít střechu postavenou na silných dřevěných trámech.

Solární panely v ČR

Celý systém je vyvinutý k používání v klimatických podmínkách ČR, které se vyznačují velkým rozdílem v teplotách mezi ročními obdobími. Je koncipován tak, aby se na tepelných kolektorech nedržel sníh, který by bránil průchodu slunečních paprsků a snižoval tak jejich výkon.

Kolektory s 30ti trubicemi ročně vyprodukují energii ve výši minimálně 1.912 kWh. Průměrná roční spotřeba elektřiny v domácnosti se udává ve výši 2.400 kWh. ZDARMA Vám spočítáme očekávané úspory.

Solární systém Solar Solution

Nezávazná poptávka

Vyplněním POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE strávíte jen chvilku, ale získáte důležité informace – nezávaznou cenovou nabídku, která Vám pomůže v rozhodování.

Co je předmětem soustavy SOL1?

Solární set SOL1 obsahuje:

· 1x vysoko efektivní solární vakuový kolektor s 30-ti trubkami,

· 1x solární čerpadlová pracovní stanici,

· 1x solární smaltovaný zásobník na 200l teplé vody s anodou,

· 1x solární expanzní nádobu o objemu 18l,

· 1x kontrolní jednotku s pěti vstupy a třemi výstupy,

· 3x teplotní čidlo,

· 1x solární kapalinu 10l.

Cena setu SOL1 a záruka

Cena setu (bez montáže a propojení) pro solární ohřev vody pro 1-2 osoby činí 59.500,- Kč bez DPH. Na solární trubice poskytujeme prodlouženou záruku 15 let.

Snižte si tuto cenu až o 90.000,- Kč s dotací „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM„. ZDARMA Vám zpracujeme projekt a vyřídíme dotaci!