Solární systémy SOL

Tepelné solární systémy pracují na principu přeměny sluneční/solární energie na teplo. Sluneční energie je nevyčerpatelným zdrojem, který máte zdarma, je ekologický, zcela obnovitelný a spolehlivý. Díky používání solárních systémů se stáváte nezávislí na dodavatelích energií a odpoutáte se od kolotoče neustálého zvyšovaných cen těchto komodit. Tepelné a solární systémy mají v sobě i další kredity v podobě dotací, jako je „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM„, které Vám sníží náklady na pořízení a zajistí tak zrychlení návratnosti investic. Obsluha solárních systémů není náročná. Systémy nevyžadují téměř žádnou údržbu. Solární systémy jsou určeny pro:
  • ohřev vody (TUV),
  • ohřev vody a přitápění.
Tepelné solární systémy nachází své využití v:
  • rodinných, bytových domech,
  • komerčních objektech.
15 let záruka

Vakuové solární trubice se zárukou 15 let

Naše firma prodává a montuje solární systémy SOL, které obsahují vysoko výkonné vakuové kolektory 58-1800 C01. Tyto kolektory prošly řadou evropských certifikačních procesů, kde byly ohodnoceny na výbornou a získaly značku „SOLAR KEYMARK“. Dále byly oceněn, za bezproblémový provoz německou pracovní stanicí SferaTec. Kvalitní provedení solárních kolektorů nám umožňuje nabízet na vakuové trubice s prodlouženou záruku 15 let.

Kalkulace zdarma, jednoduchá montáž

Zdarma Vám připravíme předběžnou kalkulaci a připravíme veškerou dokumentaci nutnou k realizaci solárního ohřevu. Montáž solárního systému probíhá tzv. na klíč, většinou zabere jen 1 den (kromě SOLMAX). Součástí našich služeb je nastavení systému, servisní prohlídka po instalaci a poinstalační servis. Na samotnou instalaci Vám postačí 4m2 rovné nebo šikmé střechy s orientací na jih. Doporučený odklon je do 10°. V případě šikmé střechy jsou solární panely instalovány přímo do latí, s maximální šetrností ke konstrukci střechy. Další možností je umístění přímo na omítku, s instalací do zdi. Vzhledem k profilu se není třeba obávat zátěže sněhem nebo větrem.

Solární systém SOL1

Solární systém SOL1

Solární systémy SOL1 – určené na solární ohřev užitkové vody pro 1-2 osoby. Set obsahuje 1x kolektor C01-30 a 200l zásobník TUV.

Solární systém SOL2

Solární systém SOL2

Solární systémy SOL2 – na solární ohřev vody pro domácnost se 3-4 osobami. Set obsahuje 2x kolektor C01-20 a 300l zásobník TUV.

Solární systém SOL3

Solární systém SOL3

Solární systémy SOL3 – určené pro ohřev teplé vody a přitápění. Sada obsahuje 2x kolektor C01-30 a akumulační nádrž INOX 350l.

Solární systém SOLMAX

Solární systém SOLMAX

Solární systémy SOLMAX – systémy pro velkoplošné instalace solárních kolektorů a akumulačních nádrží pro větší objekty, jako jsou bazény, bytové domy a komerční objekty.

Dle přání zákazníka a individuálních potřeb můžeme solární systémy vhodně kombinovat. Solární systémy na ohřev vody si u nás můžete vybrat ve variantách a výkonu podle počtu osob v rodinném domě pro který solární ohřev užitkové vody plánujete. Můžete si vybrat výkon solárního systému pro 1 až 2 osoby v domě nebo 3 až 6 osob.